מס חמאס: נטיבי הטרור של האחים המוסלמים

הכתובת הייתה על הקיר: הממשלה הזו היא מהמסוכנות שידענו והיא עדיין לא מתקרבת לשיא הנזק שתגרום
כפי שנחשף בתחקירנו, מפלגת רע”מ היא רק החלק של הדמיון האסלאמי רב-זרועתי, שכל זרוע שלו מוביל לארגוני טרור. העמותות למען השהידים, חברות קש ומפלגה מהקואליציה – כל אלו חלקי המנגנון להעברת הכסף לחמאס ולמטרות טרור אחרות בעזה, ביו”ש, בטורקיה, בסוריה ובמדינות מוסלמיות באפריקה.

רע”מ, אשר שייכת באופן מלא לפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, ניסתה להסתיר את פעילותה מול חמאס וארגוני הטרור אחרים מאחורי הדאגה לערבי ישראל ולפשיעה במגזר. בשל מוכנותו של הציבור להאמין לשיח התמים של מנסור עבאס, התנועה האסלאמית אפילו לא טרחה להסיר מרשתות החברתיות את התיעודים מביקורי עבאס וחברי רע”מ אחרים במשרדים של חמאס בעזה.

התחקיר חושף רשת זרועות המתפרשת ממשכן הכנסת ועד משרדי חמאס בעזה, דרך טורקיה, סוריה, סודן ומקומות נוספים שפחות ידועים במאבקם בטרור. סכומי הענק אותם מגלגלים מנסור עבאס, וואליד טאהא, ע’אזי עיסא, עלי כותאני ובזמנו גם סעיד אלחרומי, מגיעים בעיקר ממקורות זרים, שרובם חסוי ומבין מה שלא – חלקם הוצאו מהחוק בשל תמיכה בטרור.

עם פתיחת כהונתה של רע”מ בקואליציה, דאגו לפתוח גם מקורות חדשים למימון ארגוני התנועה האסלאמית. שתי חברות בע”מ חדשות קמו להן אחת אחרי השנייה בחודש הראשון של הממשלה הנוכחית, שתיהן רשומות על חברי התנועה, כולל חברי רע”מ. שתיהן ממתינות לזרם התקציבים.

חלק משמעותי מהתקציבים המיוחדים שהובטחו לרע”מ צפויים להגיע לארגונים וחברות אלו, ולארגוני טרור.
זו לא מס עבאס, אלא מס חמאס. וזה לא באמת משנה אם רק “חלק קטן” מהכסף יגיע לשם.
אם עד עכשיו יכלו לטעון חלק מחברי הממשלה – “לא ידענו” – עכשיו אתם יודעים.
העברת הכספים הקואליציוניים לרע”מ ומשם לחמאס – זו פשוט התאבדות.
חייבים לעצור את זה!

רוצים לדעת עוד? לחצו כאן לקריאת התחקיר המלא. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *